قوانین و مقررات

 1. تمامی تماس های الکترونیکی با سایت به صورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می گردد و هر گونه تهدید و یا اقدام به هک و … پیگرد قانونی خواهد شد و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان می شود.
 2. اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیکی و رزومه آنها در صورت درخواست کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام در اختیارشان قرار می گیرد. در صورت استفاده از اطلاعات برای مقاصدی غیر از کاریابی و استخدام مستقیم از ادامه دسترسی کاربر جلوگیری خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده توسط کارفرمایان، ابتدا توسط تیم استخدام ۷ بررسی و بعد از تأیید نمایش داده خواهد شد.
 4. چنانچه اطالاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد تیم استخدام ۷ براساس صلاح دید خود اقدام به حذف آن می نماید.
 5. مسئولیت تماس کارفرما با کارجو و بالعکس به عهده عضو جوینده می باشد و استخدام ۷ مسئولیتی در قبال عدم تمایل طرفین به همکاری نخواهد داشت.
 6. بارگذاری هر گونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز کند، همچنین درج کلمات توهین آمیز، تهدید آمیز و یا درج مطالب مبتذل و یا هرگونه مطالبی که قابل اعتراض بوده و باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع است.
 7. هر گونه استفاده غیر مجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت پیگرد قانونی دارد
 8. استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام سایت و مجموعه استخدام ۷ مجاز است در صورت بروز هرگونه تخلف پیگرد قانونی دارد.
 9. در صورت تکمیل نکردن اطلاعات ثبت نام به طور کامل از بارگذاری و تأیید حساب شما در سایت معذور می باشیم.
 10. در هنگام ثبت نام لطفاً ایمیل و موبایل اصلی خود را وارد کنید. ما از این طریق با شما در ارتباط هستیم.
 11. به عنوان آگهی و شرح شغل دقت فرمایید. مسئولیت صحت و سقم اطلاعات با خود کاربر می باشد.
 12. کارجو با ثبت رزومه در سایت اجازه دیدن اطلاعات خود (سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، تخصص ها و مهارتها) را به کارفرما می دهد.
 13. کارجویان می تواند برای از دسترس خارج کردن اطلاعات خود از روی وب سایت، رزومه خود را غیر فعال کند.
 14. همچنین کارفرمایانی که اقدام به ارائه فرصت شغلی نموده اند می توانند در هر زمان به هر دلیلی اطلاعات ارائه شده از سوی خود در سایت را از دسترس همگان خحارج کنند.
 15. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری دارد و در صورت فعالیت بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف می شود.
 16. در صورت بارگذاری عکس در پروفایل کارجو، رزومه همراه عکس وی در سایت نشان داده خواهد شد. در صورت عدم تمایل به نمایش عکس از بارگذاری آن خودداری کنید.
 17. در وب سایت استخدام ۷ ثبت کننده اطلاعات، شخصاً مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به صحت و سقم اطلاعات ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمی گیرد.